конференцияУ липні 2019 року німецьке видавництва Springer опублікувало  матеріали Міжнародної конференції «Modern Development Paths of Agricultural Production. Trends and Innovations» = «Сучасні шляхи розвитку сільськогосподарського виробництва. Тенденції та інновації», в якому  представлені наукові дослідження викладачів нашого університету в галузях сільськогосподарського виробництва, економіки, управління, фінансів і маркетингу.

Springer Science+Business Media або Springer — це глобальна видавнича компанія, що видає книги, електронні книги і рецензовані журнали наукової, технологічної та медичної тематики. Головні офіси видавництва знаходяться у Берліні, Гейдельбергу, Дордрехті і Нью-Йорку.

В даному збірнику представлені останні тенденції і проблеми  розвитку сільськогосподарського виробництва.Виробники продукції сільського господарства і садівництва знайдуть на сторінках видання науково-обґрунтовані рекомендації щодо продовження терміну  зберігання, поліпшення якості продукції тощо.

Найближчим часом матеріали конференції надійдуть до фонду наукової бібліотеки університету.

Детальніше за посиланням Springer