праціАтестаційна колегія Міністерства освіти і науки України 26 лютого і 6 березня 2020 року, розглянула питання формування Переліку наукових фахових видань України.

Колегія затвердила 13 друкованих періодичних видань, що включені до категорії «А», 338 друкованих періодичних видань та 20 електронних періодичних видань, що включені до категорії «Б», 53 науковим виданням було відмовлено у включенні їх до Переліку наукових фахових видань України.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 17 березня 2020 р. № 409 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо формування Переліку наукових фахових видань України від 26 лютого і 6 березня 2020 року 2 науковим виданням ТДАТУ присвоєна категорія «Б»:

• Праці Таврійського державного агротехнологічного університету (друковане періодичне видання; спеціальності – 122, 133, 181);
  • Науковий вісник Таврійського державного агротехнологічного університету (електронне періодичне видання; спеціальності – 122, 133).

Ольга Білоцька,

відділ інформації та аналітики ЦІТІС