Викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного постійно вдосконалюють педагогічну майстерність та професійно розвиваються. Цього вимагає модернізація системи вищої освіти.

З 23 червня по 15 липня старший викладач кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії Юлія Пащенко пройшла міжнародне стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі» на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща. (обсягом 120 годин / 4 ECTS).

Підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів – з основних цих пунктів складалася мета стажування.

Програма стажування складалась:

1. Вища освіта у Польщі (dr hab. Stanisław Mocek, ректор та професор Collegium Civitas)
2. Інтернаціоналізація в Collegium Civitas (dr Katarzyna Maniszewska, проректор у справах співпраці із закордоном Collegium Civitas)
3. Програма Erasmus+. Основа інтернаціоналізації вищої освіти в ЄС (Dyrektor Beata Skibińska. Національна Агенція Програми Erasmus+)
4. Організація навчання і праці науковців під час пандемії COVID-19 (Dr Roland Zarzycki, проректор університету Civitas)
5. Міжнародні студенти в Collegium Civitas COVID-19 (Dr Paweł Maranowski, проректор університету Civitas)
6. Створення та керування дослідницькими та аналітичними проектами (Dr Sławomir Klimkiewicz, політолог, дипломат, лектор в Collegium Civitas)
7. Ефективне навчання – найкращі практики (Dr Agnieszka Nitza, доктор філософії, доцент і керівник азіатських студій у Collegium Civitas).

Підсумком стажування стало написання індивідуального проекту за темою «Досвід України в області інтернаціоналізації, сприятливі фактори та обмеження в контексті аграрних закладів вищої освіти». Усі учасники міжнародного науково-педагогічного стажування отримали сертифікати.

Кафедра плодоовочівництва, виноградарства та біохмії