16 червня 2017 року компанія «Adama» проводила День поля на базі сад ТОВ «Мелітопольська черешня» біля с. Тащенак Мелітопольського району Запорізької області.

Були запрошені аграрії південного регіону. Деякі з них прибули зі студентами ТДАТУ спеціальності «Агрономія», які знаходяться на переддипломній практиці – Лисота А., Соколовський М. та Шевченко М. і виробничій практиці – Топов В., та випускники ТДАТУ цієї спеціальності – Дяк Д. та Желябовський І.

Під час заходу спеціалісти господарств мали змогу почути виступи та поспілкуватися з провідними науковцями-практиками.

Експерти компанії поділилися багаторічним досвідом та дали поради у технологіях вирощування та захисту черешні та яблуні від шкідливих організмів.

Присутні мали змогу на власні очі переконатися в ефективності заходів захисту плодово-ягідних культур у виробничих умовах.

Присутні викладачі кафедри рослинництва та студенти спеціальності «Агрономія» висловлюють вдячність співробітникам фірми «Adama» за гостинність і організацію семінару на високому рівні та цікаві науково-практичні доповіді.

Автори: доц. каф. рослинництва Розова Л.В., асистент Карпенко К.М.

Фото: Лисота А., Соколовський М.