28 квітня 2016 р. у ВСП «Василівський коледж ТДАТУ» за ініціативи кафедри фінансів і кредиту для студентів та викладачів коледжу був проведений науково-практичний семінар “Перспективи розвитку фінансової системи України”.

Із доповідями виступили: завідувач кафедри фінансів і кредиту, к.е.н., доцент, Яцух О.О., доценти кафедри фінансів і кредиту, к.е.н. Косторной С.В., Рубцова Н.М., Радченко Н.Г.

У ході семінару обговорювалися:

– актуальні проблеми фінансової системи України,

– останні зміни в законодавстві щодо оподаткування та їх вплив на діяльність суб’єктів господарювання та наповнення бюджетів різних рівнів, методичні підходи до нарахування податків у 2016 році, нові вимоги до подання податкової звітності,

– функціонування ринку агрострахування в Україні, його проблеми та перспективи розвитку, механізм надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам при страхуванні ризиків аграрного виробництва; порядок проведення розрахунків страхового платежу за договором комплексного страхування майбутнього врожаю сільськогосподарських культур на період весна-літо та страхового відшкодування при настанні страхового випадку.

– стан розвитку банківської системи України; показники, що характеризують діяльність банків; проблеми залучення банками депозитів, підходи до розрахунку відсотків по депозитним продуктам та визначення безризикової суми вкладу з урахуванням сучасних вимог Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;

– проблеми кадрового забезпечення фінансової системи.

У процесі спілкування викладачів зі студентами коледжу було проведено й профорієнтаційну роботу з метою залучення майбутніх випускників до навчання у Таврійський державний агротехнологічний університет.

Кафедра фінансів і кредиту