2-5 квітня 2017 р. на кафедрі іноземних мов проходила щорічна науково-технічна конференція бакалаврів та магістрантів  ТДАТУ, у рамках якої працювала секція англійської мови. Засідання секції англійської мови «SOCIETY. ECONOMY. TECHNOLOGIES AND INNOVATIONS / СУСПІЛЬСТВО. ЕКОНОМІКА. ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ» проходило в два етапи: 3 березня 2017 р. для студентів освітнього рівня «Бакалавр» та 4 березня 2017 р. для студентів освітнього рівня «Магістр». Участь у них взяли  50 студентів різних факультетів та спеціальностей.

Традиційно засідання розпочиналися з постер-сесії, під час якої студенти, викладачі та гості конференції обговорювали: нові інформаційні технології, аспекти розвитку сільського господарства, методи переробки відходів та взаємозв’язок психології й маркетингу.

Наукове спілкування англійською студенти та магістранти продовжили у навчальній аудиторії. Серед доповідей, що викликали особливий інтерес: соціальні мережі та їх вплив на комунікацію, застосування фінішної антифрикційної без абразивної обробки при ремонті, визначення місця пошкодження кабельних ліній методом накладної рамки, їстівні пакувальні матеріали, порівняльний аналіз сучасних LED- ламп, портативна сонячна електростанція як альтернативне джерело енергії, аналіз асиміляції англомовних запозичень зі сфери інформаційних технологій в українській мові, перспективи конкурентоспроможності української економіки, особливості адаптації студентів першого курсу до навчання в технічному університеті, інтернет залежність молоді та засоби зменшити її, гаджети та їх значення в нашому житті.

На засіданні секції бакалаврів 3 квітня 2018 р. кращою була визнана доповідь Зотова Дмитра, студента 3 курсу  факультету інженерії та комп’ютерних технологій, спеціальності галузеве машинобудування «A portable solar power station as an alternative energy source.»   У ній студент розглянув проблему використання альтернативних джерел енергії. Доповіді студента 21 КН Кириченка Дениса та студента Сокот Олександра, 11ХТ  були представлені на високому науковому рівні.

На засіданні секції   4 квітня 2018 р. найбільший інтерес викликала доповідь Патяки Тетяни, 21 OО «Youth internet addiction and the ways to reduce it».

Студенти Дубініна Вікторія, 41 ЕП, Комарова Карина, 11 ФБ, Вичурова  Анастасія, 21 ФБ, продемонстрували високу фахову та мовленнєву підготовку на конференції.