McSsvVHP4r0З 28 березня по 01 квітня у Таврійському державному агротехнологічному університеті проходила науково-технічна конференція студентів та слухачів магістратури за підсумками наукових досліджень 2015 року.

Протягом 9 років на конференцію запрошується молодь інших закладів освіти. За цей період науково-дослідна частина університету довела число запрошених від 20 до 103 учасників.

У цьому році у роботі 37 секцій з різних напрямків заслухано 781 доповідь, з них 98 доповіді запрошених: студентів Запорізького, Ногайського, Бердянського, Новокаховського та Мелітопольського коледжів, учнів шкіл, гімназій і ліцеїв міста та району. Після виступів на секціях кожному із запрошених учасників вручені грамоти за активну участь, пакети з інформацією та запрошення до вступу у ТДАТУ.

Найбільш популярними серед наукової молоді виявились наступні секції:

«Суспільно-гуманітарні науки» – 90 учасників (з них 29 запрошено з інших закладів);

«Організація виробництва та управління соціально-економічними системами» – 63;

«Економіка підприємств» – 56;

«Облік і оподаткування» – 54;

«Електроенергетика і автоматизація» – 48;

«Фінанси і кредит» – 35;

«охорона праці та безпека життєдіяльності» – 32;

«Маркетинг» – 29;

«Економічна теорія» – 28;

«Обладнання переробних і харчових підприємств» – 26.

На кафедрі іноземної мови працювало 5 напрямків, на яких учасники конференції доповідали на англійській, німецький та французькій мовах. Студенти університету показали не тільки знання іноземної мови, а і високий рівень фахової підготовки.

04 квітня відбулось пленарне засідання конференції, яке відкрив проректор з наукової роботи, чл.-кор. НААН України Надикто В.Т., який дав високу оцінку організації та проведенню конференції.

Продовжили конференцію доповіді студентів:

1. Особливості впливу бобових трав на проростання насіння соняшнику.

Доповідач: Калитка Анастасія, 11 МБ АГ

Керівник: д.с.-г.н., проф. Калитка В.В.

1. Обґрунтування рівня енергонасиченості трактора для їх агрегатування із машинами знаряддями, які працюють на підвищених швидкостях руху.

Доповідач: Холодняк Віталій, 11 МБ МГ

Керівник: к.т.н., доц. Кувачов В.П.

1. Оптимізація структури посівних площ та економічна ефективність діяльності сільськогосподарських підприємств південних областей України.

Доповідач: Патрушев Сергій, 52 ЕП

Керівник: к.е.н., доц. Кравець О.В.

1. Обґрунтування параметрів тягового електроприводу акумуляторного електромотоблоку.

Доповідач: Джантатов Айдер, 31 ЕН

Керівник: ст. викл. Ковальов О.В.

1. Комп’ютерне геометричне моделювання робочих поверхонь грануляторів.

Доповідач: Шпильова Олександра, 31 КН

Керівник: к.т.н., доц. Пихтєєва І.В.

1. 6. Визначення геометричних характеристик біологічних об’єктів на основі технологій комп’ютерного зору.

Доповідач: Кравченко Володимир, 41 КН

Керівник: д.т.н., проф. Малкіна В.М.

За результатами конференції 25 студентів нагороджені грошовою премією та 24 – оголошено подяки за активну участь у її роботі.

Всі доповіді учасників конференції будуть опубліковані в «Збірнику наукових праць слухачів магістратури та студентів Таврійського державного агротехнологічного університету» на сайті ТДАТУ.

Інформацію стосовно конференцій всеукраїнського та міжнародного рівнів для молодих вчених та студентів ви знайдете на сайті Ради молодих вчених і студентів (РМУС) та у відділі з питань інтелектуальної власності та інформації, кімн. 9.209.

Кашкарьов Антон, голова Ради молодих учених та студентів ТДАТУ

Гончарова Валентина, інженер відділу з питань інтелектуальної власності та інформації

Фото Ганни Бовкун