14 березня 2017 року на кафедрі ОПХВ відбулось засідання секції «Обладнання переробних і харчових виробництв» в рамках щорічної науково-технічної конференції студентів і магістрантів ТДАТУ за підсумками наукових досліджень 2016 року.

У ході роботи засідання секції виступили 16 учасників зі змістовними доповідями, які були підготовлені на високому інженерному рівні та супроводжувалися наочними мультимедійними презентаціями. Під час засідання були обговорені актуальні питання удосконалення конструкцій машин та обладнання харчових виробництв.

За активну участь у науково-дослідній роботі та підготовку кращої доповіді були відзначені наступні учасники конференції:

Пацький І.Ю., магістрант групи 11 МБ ГМ з доповіддю за темою «Удосконалення конструкції струминного гомогенізатора молока з роздільним подаванням вершків».

Кідалов О.О., студент групи 31 МБ з доповіддю за темою «Розвиток подрібнення зерна у сучасному світі».

Викладачі кафедри ОПХВ вітають учасників секції «Обладнання переробних і харчових виробництв» з вдалими доповідями про результати своїх наукових досліджень та бажають наснаги у досягненні нових цілей!