Наприкінці листопада на кафедрі іноземних мов у рамках Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів за підсумками наукових досліджень 2018 року відбулося засідання секції французької мови «Суспільство. Економіка. Технології  та інновації»,

у якому взяли участь 12 студентів 2-4 курсів бакалаврату та 2 курсу магістратури. ФЕБ був лідером з кількості учасників – 9 студентів. На основі власних знань, умінь, та досвіду, отриманих під час аграрних стажувань у Франції, студенти презентували свої наукові дослідження про роботу французьких та українських сільськогосподарських підприємств.

Конференція розпочалася з доповіді про роль іноземної мови, як складової для професійного росту майбутнього спеціаліста-економіста. Були висвітлені економічні питання  нейромаркетингу, як перспективи розвитку маркетингу на світовому ринку; нових форм бізнесу в Україні, а саме трюфельного та спаржевого; інноваційних методів покращення ситуації в сільському господарстві України; технологій з вирощування солодкої картоплі, виробництва органічних продуктів споживання; інноваційних технологій сублімування фруктів для виробництва фруктових чіпсів, новітніх технологій виробництва  газонної трави в рулонах в Україні. Особливий інтерес і тривале обговорення викликала тема зеленого або аграрного туризму, як інструменту економічного розвитку та привабливості територій сільської місцевості та специфіки роботи французького ресторану в курортній зоні Франції.

Усі студенти показали якісну підготовку своїх доповідей, гарний рівень володіння французькою мовою та нестандартні підходи до презентацій своїх повідомлень. Більшість студентів брали активну участь в обговоренні доповідей. Всі доповіді студентів відображали їх оптимістичний настрій щодо майбутнього і містили пропозиції про заходи щодо зміни ситуації на краще.

Студентам були вручені сертифікати за активну участь у науковій конференції. Мартинюк Наталія, гр.21 МБ,  Крюковська Катерина, гр.21МБ МК, Вовк Ірина, гр.41 МК, Савіська Аліна, гр. 31 АІ,  Лунга Дар’я, гр.41 МК  та Корець Катерина, гр.21OO були відзначені кращими презентаторами своїх наукових доповідей.

Кафедра іноземних мов дякує всім учасникам і бажає їм, щоб освіта та наука стали найважливішим імперативом їх подальшого кар’єрного росту.

М.С. Виноградова, старший викладач кафедри іноземних мов