Машинобудівні підприємства не перестають дивувати. Студенти спеціальності «менеджмент» відвідали ще одне підприємство Мелітополя, яке не лише успішно функціонує, а й стрімко розвивається, втілює інновації, впевнено «наступає» на ринок. Серед країн, з якими налагоджено господарські зв’язки – Польща, Білорусь, Пакістан.

ТОВ «МПІ-АГРО» торговельної марки «RINGROUP» виробляє гідравлічні ущільнення, прокладки, ремонтні комплекти, ремонтні набори для сільськогосподарської, дорожньо-будівельної та горної техніки з високоякісних європейський матеріалів на високоточних верстатах з ЧПК. Вже багато років високоякісні ущільнення ТМ RINGROUP використовують виробники гідравліки, ремонтно-технічні та торгівельні підприємства України, СНД та Європи.

За п’ятнадцять років існування компанії «МПІ Агро» номенклатурний ряд продукції, що випускається збільшився більш ніж в 80 разів (в 2006 році випускалося менше 60 найменувань, в 2020 – більше 5000)».

Менеджмент підприємства реалізує свої функції зусиллями відділів збуту, маркетингу, логістики, зовнішньоекономічної діяльності.

Наталя Бочарова,
к.е.н., доцент кафедри менеджменту;