В рамках начальної практики з дисципліни «Метеорологія і кліматологія» студенти факультету АТЕ академічних груп 11 ЕК та 11 ГЗ спеціальностей 101 «Екологія» та 193 «Геодезія та землеустрій» відвідали  біосферний заповідник «Асканія-Нова» ім. Ф.Е. Фальц-Фейна Національної академії аграрних наук України, який розташований в Херсонській області.

Кафедра екології та ОНС вже багато років співпрацює з колективом заповідника в напрямку наукової роботи та студентських практик.

Заповідник «Асканія-Нова» це рукотворний оазис степу і найбільший дендрологічний парк степової зони України, що отримав у 1983 році статус загальнодержавного. Рослинний світ заповідника нараховує 73 види рослин, занесених до Червоної книги України, і близько 100 рідкісних для Євразії. Рослини, які були інтродуковані у цьому регіоні зараз озеленяють багато парків і скверів території заповідника.

Студенти стали учасниками наступних еколого-просвітницьких екскурсій:

• еколого-просвітницька екскурсія маршрутом дендрологічного парку «В лісову казку»;
  • еколого-просвітницька екскурсія маршрутом зоологічного парку «У світі тварин»;
  • автомобільна екскурсія «Ретро-фотосафарі».

Навчальна практика дала змогу студентам не лише закріпити здобуті теоретичні знання, а й побувати на єдиній в Європі ділянці типчаково-ковилового степу, якої ніколи не торкався плуг.

Прес-служба ТДАТУ