Бухгалтер – один з небагатьох фахівців, які працюють у всіх, без винятку, сферах підприємницької діяльності та галузях національної економіки. Метою навчальної практики «Вступ до фаху» є ознайомлення студентів 1 курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» з основами майбутньої професії, формування початкового рівня знань про загальні параметри бухгалтерського обліку, його місце і роль у системі економічних відносин.

Початковим етапом за для цього було вивчення основних етапів створення, реєстрації бізнесу фізичними і юридичними особами і оподаткування подальшої їх діяльності. Для отримання практичних навичок студенти відвідали Центр надання адміністративних послуг у Мелітополы і міську податкову інспекцію.

Начальник ЦНАП Ірина Карпушина провела екскурсію новим «Прозорим офісом» і зазначила, що наразі Центр надає 263 послуги, а начальник відділу Муніципальних та адміністративних послуг Оксана Решетова розповіла основні моменти щодо реєстрації бізнесу і які документи за для цього потрібні.

У податковій інспекції завідувач Мелітопольського сектору організаційної роботи Організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Запорізькій області Олена Конон провела екскурсію Центром обслуговування платників і зазначила, які податки сплачують фізичні і юридичні особи, яка податкова звітність подається і в який спосіб. Заключним етапом навчальної практики для студентів було створення власного бізнесу і організація бухгалтерського обліку і обрання системи оподаткування на ньому.

Кафедра обліку і оподаткування