Таврійський ДАТУ зіграв знакову роль в житті багатьох випускників. Багато хто замислюється, коли був започаткований цей провідний заклад вищої освіти півдня України. Було це на початку минулого сторіччя.

Початок своєї історії навчальний корпус №3 Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного бере у 1906 році. Тоді тут було започатковане комерційне училище. В 1930 році започатковано технікум індустріалізації сільського господарства. Через два роки в двоповерховій будівлі розпочав свою роботу завод-комбінат сільськогосподарського машинобудування, який проіснував до 1941 році. В роки окупації Мелітополя в будівлі корпусу розташовувався німецький воєнний госпіталь, а з 23 жовтня 1943 року до 1944-го – радянський госпіталь.

В 1944 році тут знову розпочався навчальний процес. Стан будівлі був дуже занедбаний, замість скла у вікнах буди встановлені банки. Тут розташовувалися бібліотека та кафедра військової підготовки. Зараз – це навчальний корпус №3, де розміщені інститут загально-університетської підготовки, копіювально-розмножувальне бюро, кафедри: технології конструкційних матеріалів, цивільної безпеки та технічної механіки та комп’ютерного проектування імені професора В.М. Найдиша.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»