В основі підготовки навчальних видань має бути закладений діяльнісний принцип: доцільно відбирати наукову і професійно спрямовану інформацію, систематизувати, структурувати її, враховуючи потреби конкретного виду і форми діяльності майбутнього фахівця.

Для забезпечення якості навчання у закладах вищої освіти доцільно враховувати теоретичні положення теорії підручника, нові підходи до підготовки фахівців, можливості інформаційного середовища для розширення обсягу навчального матеріалу та організації навчальної діяльності студентів.

Всі зазначені компоненти втілені у навчальному посібнику «Методологічні засади проектування гідроприводу мехатронних систем сільськогосподарської техніки» з дисципліни «Електрогідропривід мехатронних систем», презентація якого відбулася на кафедрі МСТТ 20 травня 2020 року.

Колектив авторів: доцент Олена Тітова, професор Анатолій Панченко, професор Анжела Волошина. Автори посібника ознайомили присутніх зі змістом видання, його практичним значенням для студентів та молодих науковців.

Навчальний посібник поповнив фонди університетської бібліотеки для використання у навчальному процесі як основний навчально-методичний матеріал.

За матеріалами сайту кафедри МСТТ