Шановні абітурієнти, кожен з Вас зараз стоїть перед вибором – куди поступити вчитися, з якою професією пов’язати своє майбутнє. Це дуже відповідальний вибір. Саме тому прийняття рішення має бути обдуманим і зваженим. Важливо, щоб і процес навчання був цікавим і пізнавальним, і майбутня професійна діяльність приносила задоволення і забезпечувала гідний дохід.

Щоб вибір навчального закладу став очевидним, представляємо абітурієнтам та їх батькам декілька аргументів на користь ТДАТУ!

Престижно

ТДАТУ майже 90 років готує фахівців для агропромислового комплексу України, ближнього і далекого зарубіжжя.

Перспективно

Випускники нашого університету затребувані в науці, держструктурах, на виробництві і в бізнесі.

Цікаво

Студентів чекають насичені науковими, спортивними і культурними подіями роки навчання.

Значимо

Щоб бути кращим, потрібно вчитися у кращих! Наші студенти здобувають освіту і проводять дослідження під керівництвом провідних науковців і вкладачів.

Важливо

У ТДАТУ впроваджена дуальна форма навчання: теорію студенти підкріплюють практикою на провідних підприємствах.

Можна навести й інші аргументи, але не будемо віднімати Ваш час. Ми раді кожному з Вас, наші майбутні студенти. Ми впевнені, що незабаром зустрінемося з Вами у Таврійському ДАТУ.

Отримати детальну інформацію щодо вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного можна за телефонами:

• робочий (061) 289-12-99;
• мобільний (099) 614-83-02.

Абітурієнтів та здобувачів запрошуємо долучитися до ТДАТУ у соціальних мережах, щоб своєчасно отримувати актуальну і важливу інформацію.

Вступник на Facebook | Instagram | Instagram студрада | Telegram  | сайті

Інформація вступнику бакалавр | магістр

Відео про університет YouTube

З питаннями в телеграм-чат

Долучайтесь до спільноти ТДАТУ!

#ТДАТУ #вступ2022 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ #умови_вступу_ТОТ #державнезамовлення #квота2