20 лютого 2019 року к.і.н., старшим викладачем кафедри суспільно-гуманітарних наук Михайловим В.В. було проведено кураторську годину для студентів факультету АТЕ, присвячену вшануванню пам’яті Героїв Небесної сотні.

Присутні були ознайомлені з історією Майдану, причинами, які привели українців, а саме молодь (студентів) на Майдан.

Хто ж такі ці Герої Небесної Сотні? Це звичайні люди, представники абсолютно різних регіонів, соціального статусу, віку. Але усіх їх об’єднала одна мета – розбудова вільної, європейської демократичної держави.

11 лютого 2015 року Президентом України було видано Указ №692015 «Про вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні «з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України».

З великою увагою студенти слухали розповідь, яка супроводжувалася  яскравою, змістовною презентацію. Усі присутні ще раз згадали тих, хто творив і творить новітню історію України. Зустріч закінчилася хвилиною мовчання.

Пам’ятаймо про наших Героїв!

За матеріалами: кафедра суспільно-гуманітарних наук