З вересня 2018 року Вища школа педагогічної майстерності – це об’єднання викладачів з високою творчою активністю, із своїм баченням проблем навчально-виховного процесу, з високими результатами своєї практичної діяльності у яких поєднується як молодість так і безцінний досвід викладацької роботи. Робота школи здійснюється шляхом проведення навчально-методичних семінарів та спрямована на вивчення та ознайомлення з сучасними інноваційними технологіями навчання і виховання; впровадження в навчально-виховний процес ефективних методик та методичних прийомів; вивчення та впровадження в практику передового педагогічного досвіду, сучасних інноваційних методів викладання та виховання у вищій школі. Очолює Вищу школу педагогічної майстерності доцент кафедри ТСС АПК Скляр Р.В.

Існує безліч можливостей підвищити свій досвід; курси, вебінари, семінари, тренінги. Але де знайти час та як знайти те місце, у якому буде узагальнено та систематизовано всі сучасні та необхідні механізми педагогіки? Звісно, цим питанням переймається значна кількість асистентів, аспірантів, старших викладачів, адже встигнути за актуальними тенденціями дуже важливо, особливо на початку робочого шляху.

Відвідуючи ВШПМ, викладачі різних кафедр нашого університету, змогли не лише отримати нові й корисні знання, але й познайомитися ближче один з одним, що в робочому навчальному ритмі трапляється рідко.