28 лютого 2021 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. В зв’язку з карантинними обмеженнями він проводився за допомогою відеозв’язку. У відділенні економіки свої науково-дослідні проекти захищали 15 учнів Запорізької області.

Наукові роботи учнів, їх доповіді, презентації та постери оцінювало поважне журі, до складу якого була запрошена, зокрема, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Наталя Рубцова.

Вітаємо Валерію Калініну, ученицю 11 класу Мелітопольської загальноосвітньої школи № 14, та її наукового керівника, кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Наталю Захарову, зі здобутим ІІ місцем в секції “Фінанси, грошовий обіг і кредит”.

Особливо приємно, що вже третій рік поспіль викладачі та вихованці кафедри фінансів, банківської справи та страхування здобувають призові місця на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.
Бажаємо нових наукових досягнень та перемог.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування