Таврійський державний агротехнологічний університет завжди дбає не тільки про надання своїм студентам якісної освіти, а й про стажування та працевлаштування. Одним із пріоритетним напрямків роботи університету є стажування та організація закордонних практик.

12 квітня 2017 року у Центрі культури та дозвілля ТДАТУ відбулася зустріч студентів 1-3 курсів зі спеціалістами мережі агенцій «Соната», яка вже більше 8 років надає офіційні послуги з працевлаштування за кордоном.

Важливим фактором є те, що регіональний центр мережі агенцій знаходиться у м. Мелітополі, що значно спрощує процедуру оформлення документів. Також «Соната» має свої власні представництва у Германії та США.

Студентам було запропоновано програми виробничих практик у Польщі та Болгарії, програми обміну Au Pair у США та Германії, а також програму навчання у Чехії. Продовж усіх програм студенти матимуть можливості не тільки працювати, а й активно відпочивати та знайомитися з особливостями іншої країни та її мешканців.

Більш детальною інформацію зацікавленим студентам з радістю нададуть у відділі міжнародних зв’язків (1.201).

Начальник відділу міжнародних зв’язків

к.держ.упр. Єфіменко Л.М.