p1142896284Чудовим доповненням до професійного резюме з метою пошуку успішної роботи є стажування за кордоном. Таврійський державний агротехнологічний університет щороку надає своїм студентам такі можливості.

Так, 26 вересня 2018 року у ЦКіД ТДАТУ відбулася зустріч студентів 2-3 курсів із директором Міжнародного інформаційного центру «IIC», який вже більш 15 років надає можливість студентам та випускникам сільськогосподарських та технічних закладів освіти пройти стажування за кордоном. Основними вимогами для участі в програмах є наявність сільськогосподарської освіти, базові знання іноземної мови (англійська, німецька), бажання та можливість проходити стажування за кордоном.

Студентам було запропоновані програми виробничих практик у Болгарії, США, Данії, Австралії, Нової Зеландії, Німеччині, Голландії та Швеції.

Впродовж усіх програм студенти матимуть можливості не тільки працювати, а й активно відпочивати та знайомитися з особливостями іншої країни та її мешканців.

Більш детальною інформацію Вам з радістю нададуть у відділі міжнародних зв’язків ТДАТУ (каб. 1.201).