images (1)До наукової бібліотеки надійшли:

  • Agrarian Bulletin of the Black Sea Littoral : scientific journal / ОДАУ. – Odessa, 2019 – . – Пер. загл. : Аграрний вісник Причорномор’я : наук. журнал.

Issue 94. – 2019. – 182 с.

Входить до «Переліку наукових фахових видань України», в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук у галузі ветеринарних, економічних, сільськогосподарських та технічних наук.

  • Вісник аграрної науки Причорномор’я : науковий журнал / МНАУ. – Миколаїв, 1997 – .

Вип. 4 (104). – 2019. – 134 с.

  • Вісник аграрної науки Причорномор’я : науковий журнал / МНАУ. – Миколаїв, 1997 – .

Вип. 3 (103). – 2019. – 120 с.

Збірник включено до Категорії Б Переліку наукових фахових видань України (науки: економічні, технічні, сільськогосподарські, ветеринарні), в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук і доктора філософії / кандидата наук.

  • Економічна безпека національного енергетичного сектору в умовах глобалізації : колективна монографія / K. N. Abdullayev [та ін.] ; за заг. ред. О. Л. Гальцової ; Запорізький класичний приватний університет. – Херсон, – 280 с. : табл., схеми.

Монографія присвячена дослідженню методологічних і прикладних питань економічного розвитку. На сьогодні стратегія розвітку є домінуючою в дослідженні світової економіки. Світогосподарська практика підтверджує системну сутність економічного розвитку, ії об’єктивний характер, дуалістичну природу, безпрецедентні впливи на мікро- та макрорівень економічного розвитку країн світу. Зацікавить науковців, аспірантів, студентів.

  • ZaytsevaNV. Kommunikation im Alltag und im Beruf = Спілкування в повсякденному житті та на роботі : навч. посібник / N. V. Zaytseva, N. V. Bylous ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2020. – 273 с. : іл.

Навчальний посібник створено з метою активізації вже вивченого лексичного та граматичного матеріалу, поглиблення навичок здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» спеціальності «Агроінженерія» з читання та говоріння, покращення комунікативних навичок, а також прищеплення вмінь опрацювання оригінальних текстів німецькою мовою.

  • Лобода, О. І. Теоретичні основи автоматики : практикум / О. І. Лобода, О. М. Тодоріко, С. В. Дубініна ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2020. – 158 с.

В практикумі зібраний, систематизований та наочно викладений теоретичний і методичний матеріал, який охоплює практичні питання побудови і аналізу систем автоматичного керування.

Призначений для підготовки здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» у ЗВО та викладачів.

  • Макаренко, П. М. Мікроекономіка : практикум / П. М. Макаренко, Т. В. Попова, О. О. Васильченко ; ПДАА, ТДАТУ. – Мелітополь, 2018. – 460 с.

Практикум містить основні формули до тем і завдань трьох рівнів складності із відповідними методичними рекомендаціями щодо їх розв’язання. Наведені контрольні завдання для самостійної роботи студентів, в кінці практикума – відповіді для самоперевірки. Розрахований на студентів бакалаврату, фахівців з економіки, викладачів, науковців.

  • Морарь, М. В. Політологія : конспект лекцій / М. В. Морарь ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2020. – 126 с.

У конспекті лекцій аналізуються проблеми політичної теорії і практики, розглянуто їх основні поняття і категорії. Розкрито зміст, структура та функції інститутів політичної і правової системи, різноманітних чинників функціонування політичного процесу, специфіку їх прояву в суспільних трансформаціях України.

  • Occupational Safety and Health : навч. посібник / ТДАТУ ; за ред. О. О. Кравець. – Мелітополь, 2020. – 107 с. – Перевод заглавия: Охорона праці та безпека життєдіяльності.

Навчальний посібник включає англомовні наукові автентичні тексти, пов’язані з питаннями охорони праці та безпеки життєдіяльності. Розраховано на здобувачів ступеню вищої освіти «Бакалавр» у ЗВО.

  • Сільськогосподарські машини. Основи теорії та розрахунку машин для обробітку грунту : лабораторний практикум / О. Г. Караєв [та ін.] ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2020. – 160 с. : мал.

Наведено лабораторні роботи відповідно до робочої програми дисципліни «Сільськогосподарські машини». В практикумі надано основні теоретичні відомості, які необхідні студентам при вивченні дисципліни та виконанні лабораторних робіт.

  • Сосницька, Н. Л. Теорія ймовірностей : навч.-метод. посібник / Н. Л. Сосницька, О. А. Іщенко, Л. В. Халанчук ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2020. – 116 с. : граф.

В посібнике наведено теоретичний матеріал, детальні приклади розв’язання всіх основних задач теорії ймовірностей. Наведено необхідний довідковий матеріал. Видання розраховано на студентів і викладачів ЗВО усіх форм навчання.

  • Строкань, О. В. Комп’ютерна електроніка та електротехніка : лабораторний практикум / О. В. Строкань, М. Ю. Мірошниченко ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2020. – 111 с. : табл., схеми.

У лабораторному практикумі наведено теоретичний матеріал і лабораторні роботи у програмному середовищі Electronics Workbench з дослідження схем електричних принципових постійного і змінного струму, напівпровідникових приладів та електронних пристроїв.

  • Теоретичні основи електротехніки : навч. посібник / І. О. Попова [та ін.] ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2020 – .

Ч. 3– 2020. – 221 с. : мал., схеми, табл.

У навчальному посібнику зібрані, систематизовані та викладені теоретичний матеріал, який охоплює питання нелінійних кіл постійного струму, магнітних кіл при постійних магнітних потоках і синусоїдній напрузі, перехідні процеси в колах постійного і змінного струму, електричних кіл з розподіленими параметрами і аналізу електромагнітного поля. Розраховано на здобувачів ступенів вищої освіти «Бакалавр» та «Магістр», аспірантів.

  • Яцух, О. О. Фінансове забезпечення сільськогосподарських підприємств : монографія / О. О. Яцух. – Мелітополь, 2018. – 467 с.

У монографії досліджено сутність і зміст фінансового забезпечення діяльності сільськогосподарських підприємств та визначено особливості їх функціонування. Обґрунтовано концептуальні положення формування системи фінансового забезпечення діяльності сільськогосподарських підприємств. Проаналізовано фінансовий стан та фінансові результати їх діяльності, з урахуванням впливу інституціонального середовища державної підтримки й податкової політики. Розраховано на науковців, викладачів, аспірантів і студентів.

Наукова бібліотека