З першого вересня 2015 року деканатом факультету Агротехнологій та екології ТДАТУ за підтримки ректорату університету було створено профорієнтаційний сектор.

Головою профорієнтаційного сектору було призначено колишню студентку – магістра спеціальності «Агрономія», а зараз асистента кафедри рослинництва Бурдіну Ірину Олександрівну.

Профорієнтаційну роботу за напрямом підготовки факультету очолюють наступні викладачі та представники факультету: асистент Кулік Аліна Степанівна, лаборант Рєпка Анна Віталіївна, старший викладач Пащенко Юлія Петрівна, доцент Мазілін Сергій Дмитрович.

Концепцією роботи профорієнтаційного сектору є організація та проведення заходів різного рівня в системі взаємодії: школа – вищі навчальні заклади або викладач–школяр–студент. Також до сфери діяльності центру входить активна співпраця факультету з начальником відділу зв’язку з виробництвом Сингаєвським Віктором Антоновичем.

В рамках роботи центр планує відслідковувати професійні шляхи розвитку випускників ТДАТУ за всіма напрямками підготовки та представляти цю інформацію, як школярам, так і студентам нашого ВНЗ.

На базі ТДАТУ 28 серпня 2015 року відбулись районний семінар-нарада з питань підготовки та проведення посіву озимих культур під урожай 2016 року та цікава зустріч викладачів та студентів ТДАТУ зі спеціалістом І категорії відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Управління агропромислового розвитку Мелітопольської державної районної адміністрації Федорченко Віктором Вікторовичем – колишнім студентом факультету Агротехнологій та екології, який навчався за спеціальністю «Агрономія».

Професорсько-викладацький склад факультету Агротехнологій та екології завжди відкритий до плідної співпраці з нашими випускниками та потенційними абітурієнтами ТДАТУ.

Декан факультету АТЕ Іванова І.Є.