Днями оприлюднено лютневий прозорий рейтинг інституційних репозитаріїв університетів та інших науково-освітніх установ від Webometrics – TRANSPARENT RANKING OF REPOSITORIES.

За результатами рейтингу, ElarTSATU Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного має наступні позиції:

– 22 серед українських ЗВО (+3);
– 392 місце (+20) з 3716 інституційних репозитаріїв світу.

На сьогодні ElarTSATU активно збільшує свій документний арсенал, який налічує більше 15 тисяч документів. Фахівцями відділу інформаційних технологій і комп’ютерного забезпечення наукової бібліотеки проводиться щомісячний моніторинг використання Репозитарію. Протягом 2021 року з репозитарію було здійснено 140 тис. завантажень документів.

Репозитарій ТДАТУ представлений у Національному репозитарії академічних текстів та на Інформаційному порталі Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, а також у 8 світових директоріях і каталогах, що надає можливість представляти наукову діяльність ТДАТУ не лише в нашій країні, але й далеко за її межами. Підтвердженням цього є географії звернень. Це – Швеція, США, Китай, Росія, Великобританія, Польща, Франція, Іспанія, Нідерланди, Німеччина, Ірландія та ін.

Репозитарій це онлайн-сховище для наукових публікацій і досліджень учених. Він є «вітриною» інтелектуальної діяльності університету.

Висока оцінка досягнень університету є результатом наполегливої праці співробітників наукової бібліотеки і всього колективу ТДАТУ. Адже кожен із нас щоденно формує рейтинг ТДАТУ на національній та міжнародній аренах.
До трійки лідерів університетських електронних архівів ЗВО України входять репозитарії: Сумського державного університету (61.7 тис. док.), Національний університет «Львівська політехніка» (43.8 тис. док.), НТУ «Харківська політехніка» (40.7 тис. док.).

Для подальшого розміщення публікацій в Інституційному Репозитарії ТДАТУ надсилайте ваші матеріали на e–mail: tsaamelitopol@gmail.com

Відділ інформаційних технологій та
комп’ютерного забезпечення наукової бібліотеки