Студенська рада факультетів АТЕ 17 грудня 2021 року відвідали КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат» Запорізької облради з привітанням зі святом Дня Святого Миколая та наступаючим Новим 2022 роком.

В святковій казці взяли участь студенти факультету агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Кожного року дітлахи з нетерпінням чекають цього чарівного свята – День Святого Миколая. Навіть дорослі люблять цей день, адже це ще один привід подарувати дітлахам радість.

Вже багато років наше студентство відвідує навчальний заклад. І цього року представили дітям чудову казку, де і були акторами чарівної казки.

До Дня Святого Миколая студентська молодь нашого університету підготували багато солодких подарунків, але найголовнішим подарунком стала увага та тепло, яке вдалось подарувати кожній дитині.

У цей день у закладі панували яскраві добрі хвилини чудес та казок, запальна музика, красуня-ялинка та гарний передноворічний настрій. Все це створювало святкову атмосферу для дітей.

Новоспечені актори подарували усім гарний настрій та повчальну історію становлення мешканців вигаданого світу на шлях виправлення. Перевдягнені в яскраві костюми тварин студенти розповіли дітям про те, що завжди є можливість виправитись, що потрібно бути доброзичливим та чемним до оточуючих, адже добрі вчинки завжди будут оцінені. Звичайно ж, головною темою вистави стало прийдешнє свято Святого Миколая.

Казку прийняли тепло: дітки залюбки відповідали на питання акторів, танцювали та грались з ними, а вкінці захоплено аплодували та охоче отримали солодкі подарунки. Сподіваємось, ця зустріч запам’ятається дітям, а групові фото ще довго нагадуватимуть про відчуті емоції.

З привітанням до дітей звернувся радник ректора, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, член-кореспондент НААН України, Заслужений працівник освіти України Володимир Кюрчев побажавши дітям і побажав у цей святковий день приємних подарунків та солодких сюрпризів, а також щоб відбулися чарівні та казкові події.

Тамара Кондрашова, директор мелітопольського ліцею-інтернату оголосили студентам подяку за організацію дозвілля вихованців та вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління.

Студентська рада щиро дякує за підтримку у підготовці до свята радника ректора ТДАТУ Володимира Кюрчева, декана факультету агротехнологій та екології Ірину Іванову, голову профкому Миколу Андрущенко.

Будьте щирими та відкритими до оточуючих вас людей особливо у ці зимові дні. Адже що, як не тепло доброти людских сердець зігріє краще у холодні вечори?

Людмила Шлєіна,
заступник декана факультету АТЕ З ОВР