19 вересня, на кафедрі “Облік і оподаткування” факультету ЕБ відбулась зведена кураторська година для всіх курсів даної спеціальності. На цьому заході студентки групи 41ОА Бородина Марина та Подопригора Анастасія відзвітували про проходження закордонної практики на підприємствах «Bernd & Johannes Hensen GmbH» та «Carly’s Erdbeerenhof» у Німеччині.

На практику до Німеччини, на період літніх канікул, дівчата від’їжджають вже другий рік поспіль. Студентам було цікаво послухати розповідь дівчат про навчання та роботу за кордоном, умови їхнього проживання,  особливості спілкування з людьми інших національностей; про те як проходив у них період адаптації, а також про неймовірні емоції, які вони отримали під час подорожі.

Розповідь дівчат, супроводжувались цікавими та яскравими фото-презентаціями. Студенти мали змогу поставити запитання Марині та Анастасії, серед яких були «Як потрапити на практику за кордон?», «Як правильно себе поводити в іншій країні?», «Чим відрізняється навчання в Україні від навчання в Німеччини?», «Що вам найбільше запам’яталось?» та інші.

У кінці зустрічі студентки 4 курсу побажали всім студентам-обліковцям з ентузіазмом здобувати знання та не боятися подорожувати до інших країн за новим досвідом, тим паче, керівництво Таврійського державного агротехнологічного університету робить все можливе, щоб наші студенти якомога більше брали участь у міжнародних програмах обміну студентами!

Прес-служба ТДАТУ