screenshot_18Структурно-змістова реформа вищої школи, введення нових державних освітніх стандартів, надання самостійності університетам в реалізації ОПП вимагають створення надійного інформаційного базису вищої освіти і, перш за все, системи науково-методичних підходів до навчального книговидання.

Нова парадигма вищої освіти спрямована на фундаменталізацію освіти, що стимулює зростання бази знань, впровадження нових технологій навчання для підвищення ефективності підготовки спеціаліста, інтенсифікацію самостійної роботи студентів. Навчальна література має бути зрозумілою та доступною для сприйняття.

Для забезпечення здобувачів вищої освіти необхідним обсягом навчальної літератури науково-педагогічні працівники кафедри МСТТ займають активну позицію щодо написання і видання підручників, посібників, конспектів лекцій, лабораторних практикумів, які мають за мету задовольнити зростаючі потреби в літературі, що висвітлює сучасні тенденції розвитку агропромислового комплексу.

19 травня 2020 року на кафедрі мехатронних систем та транспортних технологій відбулася презентація навчального посібника для самостійної роботи «Типові дорожньо-транспортні ситуації» з дисципліни «Підготовка водіїв категорії В». Колектив авторів: Анатолій Панченко, Анжела Волошина, Олег Болтянський, Ірина Мілаєва, Ігор Панченко, Анатолій Волошин, Сергій Терещенко та Сергій Волков.

Навчальний посібник відповідає освітньо-професійній програмі підготовки фахівця і стилю мислення сучасного студента. Текст навчального посібника забезпечує адекватність, швидкість сприйняття студентами навчальної інформації, а також довготривале її запам’ятовування.

Видання для самостійної роботи «Типові дорожньо-транспортні ситуації» поповнило фонди наукової бібліотеки ТДАТУ для використання у навчальному процесі, як додатковий навчально-методичний матеріал.

За матеріалами сайту кафедри МСТТ