Завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Валерій Газаєв взяв участь у встановленні видовищного рекорду.

10-го жовтня, на «стометрівці» в Івано-Франківську було встановлено рекорд України «Богатирі проти 100 тонн». Дев’ять стронгменів протягнули за канати дев’ять автобусів загальною вагою 100 тонн на 7 метрів 10 сантиметрів. Серед найсильніших богатирів країни, яким підкорився цей нереальний для звичайних людей вагу, були двоє мелітопольських спортсменів: Валерій Газаєв і Валентин Бурмістров.

Представники «Національного реєстру рекордів України» зафіксували новий командний рекорд, що підтвердили відповідним сертифікатом.

Нагадаємо, що це не перший рекорд в скарбничці Валерія Газаєва. У 2016 році разом з дев’ятьма богатирями з Федерації силового екстриму України він переніс на 25 метрів залізобетонну карту України вагою три тонни. А в 2019 році разом зі стронгменами Костянтином Ільїним, Володимиром Цифрою і Володимиром Пиндусом мелітопольський богатир протягнув танк Т-72 масою 41 тони на відстань 3,35 метра.

Редакційно-видавничий відділ