23 грудня ЦКіД ТДАТУ були організовані Новорічні ранки для дітей співробітників університету. Центр культури та дозвілля представив два заходи присвячені прийдешнім новорічним святам.

Перше святкування було організоване для дітей віком до 5 років, і відбувалося у традиційній формі Новорічних ранків. Малеча і батьки раділи хороводам та танцям, а головна новорічна постановка за мотивами казки «Три поросятка» була надзвичайно актуальною у зв’язку із символом прийдешнього 2019 року. Як цікаве доповнення до свята не можна не відзначити захоплюючі сюжети представлені ляльковим театром.

Друге святкування було організоване для дітей старшого віку і пройшло у незвичайній, креативній формі. У святкуванні були задіяні сучасні популярні герої, зокрема свинка Пепа, також в якості символу Нового Року. Завданням учасників святкування було знайти вкрадені символи року, і діти успішно з цим впорались. Родзинкою свята стали Дід Мороз та Снігуронька, в незвичних образах. Дід Кокос та Жаринка з далекої Африки завітали на свято щоб на власні очі побачити, як святкують Новий Рік у країні, де можлива справжня зима!

Обидва свята принесли дітям та батькам купу яскравих вражень, а головне – новорічний настрій та подарунки!

Прес-служба ТДАТУ