Протидія та запобігання корупції в період екзаменаційної сесії

25 листопада 2022 року напередодні заліково-екзаменаційної сесії
у 1 семестрі 2022-2023 навчального року було проведено нараду щодо питання протидії та запобіганню корупційним діям учасниками освітнього процесу.

На засіданні були присутні: ректор університету, д.т.н., професор
Кюрчев С.В., уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, перший проректор Ломейко О.П., радник ректора університету, член-кореспондент, д.т.н., професор Кюрчев В.М., декани факультетів, керівник ННІ ЗУП та завідуючі кафедр.

Сергій Володимирович Кюрчев звернувся до присутніх вступним словом, наголосив на важливості сьогоднішнього засідання та необхідності дотримання Кодексу честі ТДАТУ та норм чинного законодавства.
Далі, слово надали уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції в університеті, першому проректору Олександру Петровичу Ломейко, який довів положення Кодексу честі ТДАТУ та основні норми Закону України «Про запобігання корупції».

Наприкінці наради Кюрчев С.В. звернувся до деканів факультетів та завідувачів кафедр та надав розпорядження провести оперативні наради з викладачами та співробітниками університету та довести до відома викладачів відповідальність та наслідки корупційних дій.

19.04.2018

За результатами опитування студентів ТДАТУ щодо «Корупції у ВНЗ» 18 квітня було проведене засідання, на якому були обговорені питання антикорупційних дій.

На засіданні були присутні: ректор університету, член-кореспондент, д.т.н., професор Кюрчев В.М., перший проректор, к.т.н. Скляр О.Г., проректор з НПР, к.т.н., доцент Ломейко О.П. а також декани факультетів та завідуючи кафедр.

Володимир Миколайович Кюрчев звернувся до присутніх вступним словом, наголосив на важливості сьогоднішнього засідання. Далі, слово надали проректору з НПР. Олександр Петрович Ломейко розповів про результати анонімного анкетування та  зазначив що таке опитування є дуже корисним, завдяки цьому можна виявити корупційні дії.

Наприкінці наради Кюрчев В.М. звернувся до деканів та дав розпорядження провести оперативні наради з викладачами та співробітниками університету, щоб донести до відома викладачів відповідальність та наслідки корупційних дій.