Прекрасний край, в якому ми живемо, має цікаву та неоднозначну історію. В сиву давнину тут жили скіфи, сармати, кочували готи, гуни…

Антична колонізація Північного Причорномор’я принесла сюди досягнення давньогрецької цивілізації. В часи лихоліття землі Південно-західної Русі стали частиною Русько-Литовського князівства. А чого вартують часи Запорізької Січі! Козаки боронили свої кордони, і, саме на цих землях шли битви проти завойовників.

Саме з цими сторінками історії країни ознайомились студенти групи ПР1120 під час навчального заняття з Історії України у Музеї історії міста Нова Каховка. Студенти з цікавістю слухали розповідь працівника музею про часи більш пізньої колонізації Таврії іноземними колоністами, про історію сіл Ключове, Британи, міста Нова Каховка.

Навчальне заняття у музеї – це завжди знайомство з великою кількістю експонатів, фотодокументів, раритетів, макетів; це додаткова цікава інформація та емоції, хвилювання, радість та зацікавленість від побаченого та почутого.

Олена Борт,
викладач ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»