10 вересня у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» відбувся масштабний санітарний день.

Студенти коледжу разом зі своїми кураторами та співробітниками навчального закладу вирішили попрацювати на свіжому повітрі. Вони взяли господарчий інвентар та приступили до роботи. Хлопці та дівчата збирали опале листя та побутове сміття на прилеглій території до коледжу. Молодь вважає, що окрім користі своєму навчальному закладу фізичний труд -корисний для здоров’я. За декілька годин плідної праці територію навколо Бердянського коледжу ТДАТУ було просто не впізнати. Зібране опале листя та сміття буде вивезене на полігон.

Адміністрація коледжу вдячна всім, хто взяв участь у такому важливому заході. Щиро дякуємо за те, що зберігаєте наш дім у чистоті!

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»

за матеріалами сайту «ВСП Бердянський коледж ТДАТУ»