Студентська науково-практична конференція – це форма активного навчання та позааудиторної роботи між студентом і викладачем, що передбачає виконання та представлення результатів дослідницької, пошукової, творчої роботи студентів.

21 жовтня у Новокаховському коледжі ТДАТУ відбулася ХІІІ студентська науково-практична конференція «Крок до науки». Метою конференції було узагальнення та поширення результатів науково-практичної роботи студентів і викладачів. Відкриття конференції розпочалося з привітального слова виконувача обов’язків директора коледжу Дениса Дубини.

Методист коледжу Наталія Граборенко повідомила про регламент заходу та порядок виступів учасників.
В ході роботи конференції виступили 5 студентів, які представили свої роботи із супроводом мультимедійних презентацій.

Під час засідання були обговорені теми:
1. «Перспективи організації малого бізнесу з вирощування равликів» – Максим Котляр, Владислав Кучер (студенти групи МТ9117) керівники роботи: Марія Гордецька, Олена Тайлакова, Ольга Рочняк.
2. «Відтворення та використання ресурсного потенціалу Херсонщини» – Юлія Цап (студентка групи ПД9118), керівник роботи: Світлана Ковальова.
3. «Екобезпека в оселі» – Владислав Супрун (студент групи ПД9118), керівник роботи: Наталія Шаруділова.
4. «Зображення соціальних проблем у творах сучасної зарубіжної літератури та їх вплив на молодь» – Вікторія Черник (студентка групи ПД9118), керівник роботи: Надія Потапова.

Досвід виступу на конференції для студентів безсумнівно буде корисним при підготовці до інших публічних виступів, вміння вести діалог, відповідати на запитання аудиторії.

Усі студенти були нагороджені Дипломами за активну участь у науковій студентській роботі, а керівники – Подяками.

Диплом першого ступеня отримали Максим Котляр, Владислав Кучер із роботою «Перспективи організації малого бізнесу з вирощування равликів».

Наталія Граборенко,
методист ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»