У ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» відбувся конкурс фахової майстерності «Кращий юрист» зі спеціальності 081 «Право».

До початку роботи конкурсної комісії, до якої увійшли викладачі юридичних дисциплін, цикловою комісією юридичних дисциплін були розроблені критерії оцінювання конкурсу, які схвалені на засіданні методичної ради коледжу та затверджені головою конкурсної комісії Оленою Вітовщик, завідувачем відділення «Права і землеустрою», разом з пакетом завдань для проведення конкурсу.

У конкурсі брали участь 12 студентів випускної групи ПЗ9117 спеціальності 081 «Право».

Конкурс складався з двох етапів: тестовий контроль знань та практичної частини. Другий етап складався з трьох завдань: розв’язання ситуаційних задач, де кожний конкурсант отримав своє завдання; ораторського мистецтва, де кожний конкурсант підготував та виступив з доповіддю (адвоката, прокурора, юрисконсульта, позивача, відповідача); оформлення процесуальних документів (наказів, скарг, позовних заяв, протоколу огляду місця події, доповідних).

Атмосфера проходження конкурсу була дружня і привітна, усі конкурсанти справилися з завданнями й показали достатній рівень засвоєння теоретичних знань та практичних навичок майбутньої професії.

За підсумками конкурсу переможці були нагороджені дипломами І, II та III ступенів (Д. Свиридовська, М. Митро, В. Кириченко), інші учасники отримали грамоти.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»