kamjani_vishivanki_01Виховний захід, як форма підвищення мотивації студентів до вивчення математики. В рамках проведення тижня ЦК фундаментальних та загальнотехнічних дисциплін, з метою підвищення мотивації студентів до вивчення математики, 22 листопада, в групі ПД9118 ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» проведено відкритий виховний захід «Математика в культурній спадщині м. Нова Каховка».

Студенти ознайомились з гордістю міста – «кам’яними вишиванками», з зацікавленістю слухали розповідь екскурсовода Н. В. Іляницької про створення орнаментів будинків та облаштування історичного середовища міста.

Архітектурний ансамбль Нової Каховки – це гармонія вулиць, площ, будівель. Викладач математики І. І. Писаренко звертала увагу студентів на фасадні орнаменти, двері, вікна, дахи, колони, які мають різноманітні геометричні тіла та мусять бути збереженими в автентичній формі, масштабі та кількості.

Студенти отримали випереджальне завдання-спостереження: встановити, у якій сфері використовують багатогранники.

Реалізація мети заходу дала змогу застосувати фабули задач та реальні ситуації, в яких використовуються властивості геометричних фігур; цікаві форми роботи та формування практичних компетентностей студентів.

І.І. Писаренко, викладачка математики

ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ»