Викладачами ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» Оксаною Косіновою та Оленою Спічак був організований онлайн-конкурс читців «Не зневажай душі своєї цвіту…»

У виконанні студентів коледжу: Олександри Царук, Олени Клопот, Дениса Дулича, Олександра Євсеєва, Аліни Половка, Валерії Літвінової, Юлії Бєляєвої, В’ячеслава Вітовщика, Антона Каливанова, Олександри Сєрбіної, Андрія Писаренка, Валерії Мельник прозвучали твори Лесі Українки, Івана Франка, Івана Нечуя-Левицького, Івана Котляревського, Сергія Жадана та інших.

Студентка групи ПР9119 Марія Спірідонова потішила присутніх авторською поезією. Учасники виконували твори натхненно, артистично, щиро, переконливо, глибоко відчуваючи зміст текстів. Підсумовуючи результати заходу, викладачі-філологи подякували всім і зазначили, що переможців у конкурсі немає, оскільки кожен з виконавців по-своєму яскраво продемонстрував власне творче обдарування.

Організатори конкурсу зазначили, що силу слова, його значення в житті кожної людини важко переоцінити. Без оволодіння мистецтвом красномовства неможливе не тільки формування висококваліфікованого спеціаліста, а й гармонійно розвиненої особистості. Сьогодні, на жаль, викладачі постійно стикаються з невмінням студентів вести монолог або діалог з будь-якої проблематики, грамотно дискутувати, ненав’язливо підтримувати розмову тощо. Тому дуже важливо приділяти увагу розвитку в учнів мовленнєвих навичок, розкривати їх ораторські здібності.

Олена Спічак; Оксана Косінова,
викладачі ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»