У ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» відбувся тиждень циклової комісії дисциплін землеустрою. В рамках тижня були проведені різноманітні заходи як для студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій», так і для викладачів циклової комісії.

Розпочався тиждень методичним семінаром викладачів циклової комісії, на якому викладач Олена Новаковська виступила з доповіддю на тему «Змішане навчання як технологія змін і трансформацій. Перевернутий клас». Запропонована тема викликала жваве обговорення серед присутніх. Семінар проходив дистанційно з використанням платформи Zoom.

27 жовтня викладачі Валентина Довбня, Оксана Вачаєва та Олена Новаковська провели квест «PROFSTART» для студентів першокурсників. Під час проведення квесту студенти подорожували країною «Геодезія та землеустрій». Викладачі проводили різні конкурси та давали завдання, які були направлені на згуртування групи, виявлення лідерів та ознайомлення з обраною професією.

Після проходження всіх етапів квесту завідувачка відділення Олена Вітовщик провела обряд посвячення у студенти, а першокурсники взяли участь у «Лотереї бажань».

З метою ознайомлення викладачів з основними можливостями використання інтерактивної дошки викладач Оксана Вачаєва провела 28 жовтня майстер-клас «Інтерактивна дошка – як засіб підвищення ефективності навчального процесу на спеціальності «Геодезія та землеустрій».

29 жовтня в онлайн режимі, у зв’язку з переходом на змішану форму навчання, відбулася конференція «Шлях до успіху починається з нас» за участю студентів групи ЗВ9118, викладачів циклової комісії, адміністрації навчального закладу та керівників виробничої технологічної практики від підприємств. Метою проведення конференції було підбивання підсумків проходження практики, обмін досвідом, враженнями, поєднання теоретичного матеріалу з реальним життям – виробництвом.

Студенти представляли свої результати практики у вигляді презентацій та відеороликів, жваво обговорювали їх та обмінювались враженнями. Студент дуальної форми навчання Ігор Кондратцев презентував досвід виконання польових геодезичних робіт у режимі реального часу. Конференцію організувала і провела керівник виробничої технологічної практики Олена Новаковська.

30 жовтня проведено засідання циклової комісії, за участі завідувачки відділення «Право та землеустрій» Олени Вітовщик, на якому підбили підсумки проведення тижня циклової комісії, обговорили проблемні питання та пропозиції щодо проведення тижнів циклової комісії у майбутньому.

Валентина Довбня,
голова циклової комісії дисциплін землеустрою
ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»