На почтаку вступної кампанії заклади щої та передфахаової освіти посилюють профорієнтаційну роботу для збільшення кількості абітурієнтів та у майбутньому контингенту зобувачів.

Днями профорієнтаційний захід організували викладачі ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ», проведений він був у Нижньосірогозькому районі.

Циклова комісія юридичних дисциплін: завідувач навчально-виробничої практики Юлія Тищенко та методист Олена Міндровська інформували місцевих мешканців та гостей селища про коледж.

Викладачі розповідали про умови вступу у 2021 році, матеріально-технічне забезпечення та студентське життя. Було розповсюджено близько 300 флаєрів та буклетів щодо спеціальностей, умов вступу та проведення підготовчих курсів. Рекламні оголошення та запрошення на навчання у коледжі розклеєно на інформаційних місцевих дошках оголошень.

Відбулася профорієнтаційна поїздка і до об’єднаної територіальної громади Асканія-Нова та смт. Чаплинка. Робочою групою у складі методиста коледжу Наталії Граборенко, завідувача навчально-виробничих майстерень Анатолія Дейнеги, бібліотекаря Лариси Савич, секретаря Юлії Лебедєвої та студентів нашого коледжу Віктора Новака, Юлії Біляєвої були проведені агітаційні, роз’яснювальні бесіди із населенням, щодо умов вступу, навчання у коледжі та проведення підготовчих курсів.

Було розповсюджено близько 300 рекламних оголошень спеціальностей та запрошень на навчання з метою заохочення молоді для навчання у ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ».

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»