11-13 жовтня в рамках проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» FABU пройшов семінар «Енергоефективність в сільському господарстві (на фермі)».

Від ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ у семінарі брала участь викладач спецдисциплін Марія Гордецька. Спікером заходу був німецький експерт з енергоефективності Себастьян Бьонш, участь брали представники проєкту FABU, методисти Науково-методичного центру ВФПО, викладачі фахових коледжів.

Ознайомлення з концепцією енергоефективності в молочному скотарстві, свинарстві та птахівництві. Особливості вентиляції та очищення повітря. Новітні технології в приготуванні, роздачі та зберіганні кормів. Особливості та технологічні вимоги до утримання сільськогосподарських тварин. Особливості охолодження молока.

Спікер запропонував слухачам семінару особливості забезпечення аварійного забезпечення електроенергією.

Цікавим моментом було – збір даних утримання сільськогосподарських тварин та особливості технології зберігання зернових та технічних сільськогосподарських культур.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»