В останній день лютого у ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» відбулася зустріч представника Бериславського машинобудівного заводу А.В. Мельниченко зі студентами і викладачами відділення механізації та енергетики. На заході були присутні групи третього та четвертого курсів, адже саме для них питання працевлаштування сьогодні є одним з найактуальніших.

Випускники коледжу мають можливість отримати на заводі відповідні робітничі спеціальності з подальшим працевлаштуванням. Завдяки впровадженню дуальної освіти, молоді спеціалісти зможуть продовжувати навчання у ЗВО без відриву від роботи. Тема зустрічі виявилася цікавою для студентів, вони отримали відповіді на запитання, яких було чимало.

Обговорили з представником Бериславського машинобудівного заводу і  питання проходження виробничих практик на цьому підприємстві та проведення екскурсій. Учасники зустрічі мають надію на подальшу плідну співпрацю.

За матеріалами сайту ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ»