У Харкові відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів. У змаганнях брали участь близько 150 борців з 17 областей України. До збірної Запорізької області було запрошено студента Мелітопольського фахового коледжу ТДАТУ, кандидата у майстри спорту Андрія Сінчу, який змагався у ваговій категорії 92 кг.

Суперниками Андрія були відомі борці з Херсона, Запоріжжя, Дніпра, Київа, Харкова, Одеси. Сутички на борцовському килимі були динамічними, яскравими та видовищними, Андрій мав змогу довести свою силу та вправність. Усі суперники Андрія боролися гідно, ніхто не хотів поступатися перемогою. Андрій провів чотири схватки в яких здобував перемогу за перемогою, та за підсумком вийшов до фіналу чемпіонату України та отримав право боротися за присвоюється звання майстра спорту.

У фіналі Андрій Сінча зустрівся з відомим майстром спорту України з вільної та греко-римської боротьби з м. Харкова. Фінал виявився дуже видовищним та напруженим. Андрій поступився своєму супернику з мінімальним рахунком 2:3 і таким чином здобув срібну нагороду.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами: ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ»