Студент відділення підприємництва, менеджменту та інформаційних технологій ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» Влад Супрун став переможцем першого туру всеукраїнського конкурсу «Агрополітичні бачення подальшого розвитку аграрного сектору – бачення молодих аграрних політиків».

10 та 11 червня Влад брав участь у завершальному етапі конкурсу. Зустріч учасників відбувалась на базі Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти МОН України у Києві. У фіналі він представляв проєкт на тему: «Рrospects of the organization of small business for growing snails». Наукові керівники: Марія Гордецька, Олена Тайлакова та Ольга Рочняк.

Слід зазначити, що Влад – єдиний студент, який представляв фаховий коледж, інші ж учасники – навчаються в університетах. Презентація тез майбутніх фахівців-аграріїв, дискусія та відповіді на питання присутніх слухачів, членів журі відбулвались виключно англійською мовою. Оцінювали виступи конкурсантів експерти – представники з країн Європейського Союзу та українські експерти з успішних аграрних підприємств.

І хоча Влад не увійшов до трійки переможців, повернувшись додому, він поділився враженнями, розповів про атмосферу, особливості конкурсу і сказав: «Щоб ставати сильнішим – треба грати з більш сильними противниками».

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»