Для студентів 41 групи ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ» спеціальності 201 «Агрономія» (Виробництво і переробка продукції рослинництва) була організована екскурсія в межах програми навчальної практики «Переробка і зберігання продукції рослинництва» до ПСП «Приморський».

Здобувачі освіти ознайомилися з особливостями розвитку галузі зберігання та переробки у господарстві, технологічним процесом переробки гарбузів, вивчили принцип роботи обладнання, на якому відділяють насіння, відвідали сушарку.

Жвавий інтерес у студентів викликав процес технології виробництва борошна і випікання хліба у пекарні.

Керівництво коледжу вдячне керівнику підприємства Миколі Ліпченко та зав. пекарні Наталії Веретельніковій за організовану екскурсію.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами сайту: ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ»