18 вересня під час навчальної практики «Ознайомлювальна», в групі механіків МХ9119 ВСП Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ під керівництвом викладачів Олександр Гребінчак та В. Сабадаш було проведене виїзне практичне заняття-екскурсія на підприємстві «Дилерський центр «John Deere» – компанія «Агротек», яке знаходиться у Таврійську.

ТОВ «Агротек» працює на українському ринку сільськогосподарської техніки з 2002 року, а з 2009 року офіційно представляє John Deere в Україні. Компанія «входить в ТОП 5 дилерів John Deere у світі по об’єму післяпродажного сервісу.
Всі регіональні дилерські центри надають клієнтам повний комплекс послуг із постачання та обслуговування технологій John Deere, у т.ч.:

• продаж техніки;
  • допомога в фінансуванні;
  • сервісне обслуговування;
  • полтавки запасних частин.

Практичне заняття відбулося завдяки співпраці з регіональним керівником сервісної служби «Агротек» Леонідом Дорошенко.Леонід Васильвич особисто зустрів групу студентів механіків, ознайомив з підприємством та провів практичне заняття. Студенти ознайомились з новітньою сільськогосподарською технікою фірми «John Deere»:

• трактори різної потужності;
  • ґрунтообробні машини;
  • посівні машини та комплекси;
  • обприскувачі;
  • зернозбиральні комбайни.

за матеріалами сайту: ВСП “Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ”