29 березня в рамках Global Money Week 2023 викладачі ВСП “Бердянський фазовий коледж ТДАТУ” та студенти спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” провели інтерактивну зустріч з учнями 8-А та 8-Б класу КЗ “Дніпрорудненської гімназії Софія” — ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

Воркшоп з фінансової грамотності допоміг у формуванні фінансового менталітету учням, які змогли підвищити фінансову обізнаність за допомогою цікавих актівіті.

У 2023 році Всесвітній тиждень грошей (англ. Global Money Week 2023) відзначається з 20 березня до 2 квітня. В ньому щороку беруть участь більше 100 країн світу. Національний банк України є офіційним координатором Global Money Week в Україні та запрошує всіх освітян та причетних до навчання з фінансової грамотності долучатися до заходів та проводити власні.

Всесвітній тиждень грошей – це щорічна всесвітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності, яка підкреслює важливість того, щоб молоді люди з раннього віку були фінансово обізнаними, поступово опановували навички, здобували знання, формували менталітет і поведінкові моделі, потрібні для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового процвітання і фінансової стійкості.