У ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ» практичний психолог Катерина Рибалко, у рамках акції «16 днів проти насильства», провела тренінг для третіх курсів «Юнацька мудрість» на платформі Zoom.

Метою тренінгу було ознайомити здобувачів освіти з поняттям «насильство» та його видами; сприяти усвідомленню молоддю проблем насильства в сучасному середовищі; розвивати вміння пошуку шляхів виходу із складної ситуації; формувати навички відповідальної та безпечної поведінки; виховувати толерантність у ставленні до людей.

Сьогодення вимагає від юнацтва чимраз швидшого і якіснішого входження у світ дорослих, що не завжди відбувається спокійно й без насильства. Ми, як представники дорослої частини людства, прагнемо, аби процес соціалізації наших дітей відбувався якомога якісніше й безпечніше, а тому переконані в необхідності проведення заходів щодо захисту дітей від будь-яких форм насильства.

У ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ»