У ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» відбулось засідання педагогічної ради. Директор коледжу Олександр Гребінчак привітав педагогічний колектив закладу освіти з початком нового навчального року, побажав усім здоров’я, творчого натхнення та успіхів у роботі.

Заступник директора з навчальної роботи Лариса Назарова, відзвітувала про проведену у 2020-2021 році навчально-методичну роботу педагогічного колективу коледжу. У звіті були проаналізовані: організація освітнього процесу в коледжі, динаміка контингенту та стан успішності здобувачів освіти, працевлаштування випускників коледжу, кількісний і якісний склад викладацького складу, методична робота педагогічного колективу.

Відповідальний секретар приймальної комісії Любов Пономаренко представила звіт про роботу приймальної комісії під час вступної компанії 2021 року. У виступі був наданий детальний аналіз цьогорічної вступної компанії – обсяги державного замовлення, кількість поданих заяв, результати зарахування на перший курс навчання. Любов Пономаренко зазначила, що вступна компанія цього року ще не завершена та закликала педагогічний колектив активізувати профорієнтаційну роботу для вступу на заочну форму навчання в коледж за додатковим набором, який відбудеться з 11 жовтня по 08 листопада 2021 року.

Заступник директора з виховної роботи Надія Потапова презентувала звіт про проведену в 2020-2021 навчальному році виховну роботу у закладі освіти. У виступі були відмічені найкращі куратори коледжу: Олена Тайлакова, Вікторія Політицька, Олена Новаковська, Неллі Ніколова, Оксана Вачаєва. Увага педагогічного колективу була привернута до організації виховної роботи з профілактики правопорушень серед студентів коледжу, чергувань у гуртожитку. Для активізації виховної роботи серед здобувачів освіти повернута практика регулярного проведення виховних годин за розкладом занять. Надія Потапова подякувала працівникам бібліотеки коледжу за організацію тематичних виставок і внесення свого вкладу у виховну роботу студентів.

Викладач юридичних дисциплін, уповноважена особа з питань запобігання корупції, Олександра КРАВЧЕНКО у своїй доповіді нагадала членам педагогічної ради коледжу про основні засади Закону України «Про запобігання корупції» та необхідності неухильного виконання працівниками коледжу норм цього Закону.

Директор ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» Олександр Гребінчак ще раз звернув увагу на тому, що у разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки для роботи закладу освіти потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Про це йдеться у постанові №1236 від 9 грудня 2020 року, зміни до якої ухвалив Кабінет Міністрів України 28 липня 2021 року. Олександр ГребінчаК закликав педагогічний колектив вакцинуватися з метою профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань та протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Адміністрація коледжу побажала всім працівникам у новому 2021-2022 навчальному році міцного здоров’я та успіхів у роботі.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»