Вступ до ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» 2021 року на стадії завершення, але фахівці приймальної комісії не зупиняються, оскільки ще заплановано набір на заочну форму навчання. Тому профорієнтація набирає нових обертів.

Зараз студенти четвертого курсу спеціальності 208 «Агроінженерія» проходять технологічну виробничу практику на підприємствах нашої області. Під час перевірки, 3 вересня. було проведено профорієнтаційну роботу.

Завідувач навчально-практичного центру Марія Гордецька активно залучала працівників різних установ на вступ у коледж, розповідала про перспективи здобування освіти та кар’єрний ріст.

Відвідано 6 підприємств:

– ДПДГ «Каховське» ІЗЗ НААНУ Каховський район, с. Кам’янка;
– ТДВ «Ім. Латиських стрільців» Олешківський район, смт. Нова Маячка;
– ФГ «Труд» Каховський район;
– ФОП «Сидоренко М.М.» м. Каховка;
– ФГ «Зоря Каховщини» Каховський район;
– ФГ «Давгал Агро» Каховський район, с. Чорнянка.

Розповсюджено близько 300 листівок та буклетів про умови вступу та опис спеціальностей.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»