У ВСП “Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ” відбувся онлайн захист виробничої практики здобувачів спеціальності 073 «Менеджмент», яка тривала з 2 по 20 січня.

Оновною метою виробничої практики є ознайомлення безпосередньо з інноваційними технологіями, найновішим обладнанням, з послугами супутникового зв’язку, новими формами організації праці й оплати праці, організацією виробництва під час віртуальної екскурсії до однієї з найуспішніших агрокомпаній України «Агро-Регіон».

Під час захисту практики у формі відеоконференції студенти поділились своїми враженнями, одержаними знаннями та навичками організаторської роботи за обраною спеціальністю. Показали набуті знання щодо інструментарію менеджменту під час розв’язання професійних завдань під час проходження виробничої практики.

Здобувачі були задоволені організацією та проведенням виробничої практики. Програма практики виконана, студенти виявили достатній рівень теоретичної та практичної підготовки, продемонстрували фахові навички, виявили особистісні якості, необхідні у майбутній професійній діяльності.

Вітаємо студентів з успішним захистом та бажаємо успіху на шляху до самовдосконалення та професійного зростання.