У навчально-практичному центрі ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» був проведений метап «Жити-еко». Метап проведено в рамках тижня циклової комісії агроінженерних та електроенергетичних дисциплін.

В обговоренні екологічної проблеми країни взяли участь слухачі групи ЕЛ9118 (куратор Людмила Череватенко) та групи МТ9119 (куратор Світлана Ковальова).

Важливі проблемні питання підняла завідувачка навчально-практичного центру Марія Гордецька, слухачі та присутні викладачі із задоволенням запропоновували шляхи їх вирішення. І підкреслили для себе можливості власним прикладом поліпшувати екологічний стан свого села, міста, району, області…

На завершення слухачі зробили малюнки на екологічну тему та гасла до них. Виставка малюнків відкрита з 2 квітня у холі коледжу.

На відкритому заході були присутні завідувач відділення «Агроінженерія та енергетика» Олександр Гребінчак та викладач спецдисциплін Юрій Нагорний.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»