Викладачі ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ» Віра Галутва та Ольга Шевченко провели відкрите дистанційне заняття з дисципліни «Інформатика».

Студенти групи 21-ОВ виконували лабораторну роботу для закріплення знань з теми: «Художнє оформлення презентацій. Демонстрація слайдів».

Лабораторне заняття проведено на високому методичному рівні у відповідності до робочої навчальної програми в дистанційному режимі із застосуванням таких спеціальних цифрових інструментів, як додатки Google (Мeet, Classroom, онлайн-тестування в Google-формах).

Під час заняття звернено увагу студентів на актуальність теми, мотивацію, міждисциплінарну інтеграцію.

Для перевірки рівня засвоєння матеріалу використані різнорівневі тестові завдання, фронтальне та індивідуальне опитування. Студенти брали активну участь у вирішенні проблемної ситуації, виконували роботу швидко, майстерно та з задоволенням.

Враження від заняття лише позитивні. Бажаємо Вірі Михайлівні та Ользі Станіславівні творчої наснаги та творчого пошуку в щоденній педагогічній діяльності.

ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ»